دانشگاه علامه محدث نوری - آشنايی با دانشگاه
آشنايی با دانشگاه

حذف تصاویر و رنگ‌ها
تاريخچه تاسيس و سازمان تشکيلاتی دانشگاه

 

  در جلسه مورخ 18/1/1375 شورای گسترش آموزش عالی با ايجاد موسسه آموزش عالی غير انتفاعی غير دولتی علامه محدث نوری موافقت شد و مراتب طی شماره 4415/1278/22 مورخ 9/3/1375 از سوی وزير فرهنگ و آموزش عالی ابلاغ گرديد.

  اين دانشگاه از مهر ماه 1375 با ايجاد دو رشته تحصيلی تحت عنوان حسابداری و علوم اقتصادی – گرايش بازرگانی در مقطع کارشناسی و با 68 دانشجو فعاليت آموزشی خود را آغاز نمود و در حال حاضر با 51 کد رشته ، 3 دانشکده و  با همکاري اعضای هيات علمی مجرب و با سابقه به کارخود ادامه می دهد .

AWT IMAGE

  اين دانشگاه در شهر زيبای نور در استان مازندران واقع شده است و نزديک به 20 سال از شروع به کار آن می گذرد ،اين مجموعه علمی در سال 1393  امتيازات و شاخص های لازم وزارت علوم تحقيقات و فناوری را از لحاظ علمی ، پژوهشی ، فضاهای آموزشی ، آزمايشگاهها و گارگاهها ، سايت های کامپيوتری ،کتابخانه ، کارکنان اداری و  آموزشي  و اعضای هيات علمی ، احراز و از موسسه به دانشگاه ارتقاء يافت . پرديس جديد دانشگاه (ساختمان جديد و آزمايشگاهها و رستوران ) با متجاوز از 50 کلاس دارای ده هزار متر مربع مساحت می باشد . سالن ورزشی در شرف اتمام دانشگاه حدود 2000 متر مربع مساحت دارد .

AWT IMAGE

 

 اسامی هيأت رئيسه دانشگاه به شرح زير است :

  · رييس دانشگاه : آقای دکتر محمود امامی نمينی

  · معاون اداری و مالی : سرکار خانم حجتی

  · معاون آموزشی : آقای مهندس شهريار تمندانی

  · معاون پژوهشی : آقای دکتر محمود امامی نمينی

  · معاون دانشجوئی و فرهنگی : حاج آقا مفيد فياضی

  · رييس دانشکده فنی و مهندسی : آقای مهندس شهريار تمندانی

  · رييس دانشکده اقتصاد و علوم اداری : آقای دکتر بهروز معتمد هاشمی

AWT IMAGE

امکانات رفاهی در حوزه فناوری و اينترنت

سامانه تحت وب دانشجويان و اساتيد (جهت انتخاب واحد اينترنتی، ورود و مشاهده نمرات، پرينت کارت ورود به جلسه امتحان، پرداخت اينترنتی، ارزشيابی اساتيد و غيره) و سامانه اينترنتی رزرو غذا (هماهنگ با کارت‌های دانشجويی چند منظوره‌ای که در اختيار دانشجويان قرار دارد) از جمله امکانات حوزه فناوری دانشگاه به شمار می‌رود. شايان ذکر است اين دانشگاه نماد اعتماد الکترونيکی (Enamad) را از مرکز توسعه تجارت الکترونيکی برای سامانه مذکور اخذ نموده است.
همچنين اتوماسيون اداری جهت نامه نگاری بدون کاغذ که از سال ۱۳۸۷ در دانشگاه برقرار شده کليه مکاتبات داخلی و بيرونی دانشگاه را در قالب مکاتبات بدون کاغذ (Paperless) در برمی گيرد.
شبکه اينترنت پرسرعت نيز در سايت دانشجويی و اينترنت بی‌سيم (Wireless) در کل محوطه و ساختمان در اختيار دانشجويان و اساتيد قرار دارد.
آدرس وب سايت دانشگاه http://www.mohaddes.ac.ir است که دسترسی به سامانه‌های اينترنتی من جمله انتخاب واحد و تغذيه، ثبت نام اينترنتی در مسابقات و همايش‌ها، رزرو اينترنتی زمان ملاقات با مشاور، آگاهی از اطلاعيه‌ها و اخبار دانشگاه و غيره از امکانات آن می‌باشد

نشانی مطلب در وبگاه دانشگاه علامه محدث نوری :
http://www.mohaddes.ac.ir/find.php?item=1.58.10.fa
برگشت به اصل مطلب